Kontakt
Distribution...

Daglig Leder Lone Vittrup lone@distributionplus.dk 31504345

Salgs- og distributionskoordinator Karina Nielsen karina@distributionplus.dk 31414345

Data håndtering Rune Jensen rune@distributionplus.dk 31222697

Data håndtering Rasmus Bedholm Pedersen rasmus@distributionplus.dk 31160562

Adresseløse forsendelser Anders Messell anders@distributionplus.dk 53536734

Adresseløse forsendelser Morten Bøge mob@distributionplus.dk 2121 6017

Adm. direktør Søren Petersen spe@distributionplus.dk 28194345

Produktion/Pakkeri....

Projektleder Kim J. Lodberg kjl@dpplus.dk 20672075

Projektleder Morten Bøge mob@dpplus.dk 21216017

Projektleder Jan Christensen jac@dpplus.dk 61402111

Datahåndtering Steffan Sørensen sss@dpplus.dk 23494665

Datahåndtering Brian Tingholm brt@dpplus.dk 40704030

Produktionschef Jesper R. Jensen jrj@dpplus.dk 81824576

Driftchef Allan Have Jensen have@dpplus.dk 53715290